مرور محصولات بر اساس...

پارامترهای قابل انتخاب

پر بازدیدترین محصولات

دکوری فانتزی

مرتب سازی بر اساس:   نام محصول (صعودی | نزولی)، قیمت (صعودی | نزولی)، امتیاز مشتریان (صعودی | نزولی)
گل لاله چوبی - چند رنگ
اگه طرفدار کارای دکوری فانتزی و بسیار شیک هستید این گل زیبا رو به شما پیشنهاد می کنیم.در ضمن این گلها در رنگ های / سبز / زرد / نارنجی / قرمز/ ابی نفتی موجوده که موقع سفارش رنگ مورد نظرتونو تو توضیحات حتما بنویسید.      
جا کلیدی سفال برجسته دار Ross
تنوع محصول فوق بسیار بالا بوده و سفالهای رنگی روی آن بسیار متفاوت می باشد.تصویری که در عکس مشخص شده نمونه ای از کالا بوده و نگین های جاکلیدی ارسالی ممکن است با آن که در تصویر می بینید متفاوت باشد .
ساعت طرح سوخته
این ساعت تماماً از چوب ساخته شده و از نظر زیبایی و کیفیت جزء ساعتهای عالی و پرطرفدار می باشد . در دو رنگ مشکی و سوخته روشن موجود میباشد.  

ساعت طرح سوخته

لطفاً تماس بگیرید

ماه تولد چوبی دیوار کوب

لطفاً تماس بگیرید
صورتک کوچک خورشید دیوارکوب کد 10617
از این دیوار کوب زیبا  بسته به سلیقه شخصیتان می توانید در فضا های داخلی مختلف استفاده کنید.
صورتک متوسط خورشید و ماه دیوارکوب کد 10616
این دیوارکوب زیبا با طرح خورشید و ماه بسیار متناسب برای منزل های مدرن و شیک می باشد.
ساعت سوخته پاندولی
ساخته شده از چوب روس

ساعت سوخته پاندولی

لطفاً تماس بگیرید
مجسمه اژدها (طلایی، مشکی)
 مجسمه اژدهای کوچک  از روی نمونه های خارجی و با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است.و در دو رنگ طلایی و مشکی موجود است. 
مجسمه بودا 3 تایی طلایی
سه تا مجسمه بسیار بامزه که با شکم های گندشون خیلی بامزه به نظر می رسن. معمولا در طراحی های فنگ شویی از این مجسمه های دکوری استفاده می شود. این مجسمه ها در دو رنگ مشکی و طلایی موجود است
مجسمه بودا 3 تایی مشکی
سه تا مجسمه بسیار بامزه که با شکم های گندشون خیلی بامزه به نظر می رسن. معمولا در طراحی های فنگ شویی از این مجسمه های دکوری استفاده می شود. این مجسمه ها در دو رنگ مشکی و طلایی موجود است. 
شلف آیینه کاری کوچک
این شلف آیینه کاری بسار زیبا بر روی دیوار نصب می گردد و در سه سایز موجود می باشد.
شلف آیینه کاری متوسط
این شلف آیینه کاری بسار زیبا  بر روی دیوار نصب می گردد و در سه سایز موجود می باشد.
شلف آیینه کاری بزرگ
این شلف آیینه کاری بسار زیبا بر روی دیوار نصب می گردد و در سه سایز موجود می باشد.
جاکلیدی سه خشت
این جاکلیدی از دوجنس مجزاست. صفحه زیین آن مستطیل شکل و از جنس چوب بوده و روی این صفحه چوبی سه سفال مربع شکل قرار دارد. دارای سه آویز کلید می بلاشد.
جاکلیدی دو خشت
این جاکلیدی از دو جنس مجزاست. صفحه زیرین آن مستطیل شکل و از جنس چوب بوده و روی این صفحه چوبی دو سفال مربع شکل قرار گرفته است. دارای سه آویز کلید می باشد.
رزین مجسمه یوگا
این مجسمه یکی از فیگورهای یوگا را نشان می دهد. این مجسمه در رنگ های طلایی، نقره ای و مشکی طبق سفارش مشتری قابل ارائه می باشد.
جاکلیدی جاشمعی(سفالی، چوبی)
این جا کلیدی دارای 4 آویز کلید می باشد. سفاهلهایی به شکلهای گوناگون ماننده ماهی، خروس و غیره بر روی آن قرار دارد. لازم به ذکر است با پایه ای که بر روی صفحه قرار گرفته است از آن به عنوان جای شمع وامر استفاده می شود. توجه: با توجه به تنوع سفالها در هنگام خرید جاکلیدی به صورت تصادفی انتخاب می شود.
مجسمه فیل دوتایی کمک کننده
دو فیل مشکی که با استفاده از خرطومهای یکدیگر قابلیت آویزان شدن یکی از دیگری را فراهم می سازد. رنگ این فیلها مشکی و بسیار بانمک هستند. 
فیل خانواده بزرگ
چند فیل که در کنار هم خانواده ای تشکیل داده و بر روی صفحه ای دایره ای شکل قرار می گیرد. لازم به ذکر است این فیها به هم چسبیده می باشیند. این دکوری بسیار زیبا به صورت دو تکه بوده و سطح زیرین آن قابل جداشدن می باشد. که در نوع خود بسیار جالب می باشد. 
جاکلیدی 4 خشت مربع
این جاکلیدی از دوجنس مجزاست. صفحه زیین آن مستطیل شکل و از جنس چوب بوده و روی این صفحه چوبی 4 سفال مربع شکل قرار دارد. دارای4 آویز کلید می باشد.  
ساعت هشت پر
ساعت هشت پر

ساعت هشت پر

لطفاً تماس بگیرید
ست باکس گره چینی
 ست این باکس در راهروهای منازل و اتاق خواب قابل استفاده بوده و جلوه خاصی به آن قسمت می دهد. پشت باکسها به صورت گره چینی میباشد.
باکس گره چینی ساده 40*20
باکس چوبی بسیار زیبا که به اتاق یا راهرو های ساختمان جلوه زیبایی می دهد.
باکس گره چینی دردار 50*20
باکس چوبی گره چینی در دار که سه طبقه می باشد و برای زیباتر شدن آن می توانید آنرا با سفالهای کوچک تزئین کنید. مناسب برای اتاق خواب، دفاتر و راهروهای ساختمان.
باکس گره چینی ساده 50*20
مناسب برای اتاقهای خواب و راهروهای ساختمان.فوق العاده زیبا و پرفروش می باشد.
باکس گره چینی 30*30
از این باکس می توانید به عنوان محل قرار دادن وسایل دکوری ، مجسمه، شمع های تزیینی و… استفاده کنید.این دکوری زیبا جلوه ای مدرن به خانه شما می دهد.
طبقه چوبی گره چینی
طبقه چوبی گره چینی